facebook instagram
x
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Polityka prywatności

Firma Skakanka Centrum Dziecięcej Aktywności Ewa Fortuna -Korczyńska , właściciel serwisu skakanka.com.pl dokłada wszelkich starań aby prywatność każdego użytkownika serwisu była odpowiednio chroniona akceptując Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja odwołującą się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Niniejsza Polityka Prywatności określa cele i zasady pobierania danych na stronie internetowej skakanka.com.pl (dalej: „serwis”) niezbędne do obsługi zgłoszeń Usługobiorców celem świadczenia żądanej przez Usługobiorcę usługi, a także przechowywania i dostępu do informacji na urządzeniach Usługobiorcy za pomocą plików cookies, służących realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną przez firmę Skakanka Centrum Dziecięcej Aktywności, ul. Baboszewska 1/ 70, 02- 647 Warszawa, NIP: 521 33 94 847

Gromadzenie, wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych

Serwis umożliwia kontaktowanie się w różnych sprawach, a co za tym idzie udostępnione dane osobowe przetwarzane są w różnych celach. Aby precyzyjnie przedstawić informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały one pogrupowane według celu.

Przedstawienie oferty naszych usług

Zakres danych: dane przesłane za pomocą kontaku mailowego na wybrany adres internetowy, podany w serwisie w celu przygotowania i przedstawienia oferty: imię, nazwisko, adres e-mail, adres strony www, numer telefonu, treść zapytania.
Podstawa prawna: Przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
Obsługa pozostałych pytań przesłanych drogą mailową
Zakres danych: Dane przesłane za pomocą kontaku mailowego na wybrany adres internetowy, podany w serwisie, przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania, które nie są prośbą o przedstawienie oferty naszych usług: imię, nazwisko, adres e-mail, adres strony www, numer telefonu, treść zapytania.

Podstawa prawna: Nasz prawnie uzasadniony interes (przetwarzanie na żądanie osoby, której dane dotyczą).
Rekrutacja pracowników
Zakres danych: Dane osobowe oraz dokumenty przesłane za pomocą maila aplikacyjnego – przetwarzane w celach rekrutacyjnych
Podstawa prawna: zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu trwającej i/lub przyszłych rekrutacji wyrażona za pomocą umieszczenia odpowiedniej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych
W przypadku danych osobowych, które przekazane zostały w inny sposób niż za pośrednictwem strony internetowej skakanka.com.pl (telefonicznie itp.) przetwarzanie ich następuje wyłącznie w celach w jakich zostały one udostępnione, w czasie koniecznym do realizacji tych celów. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej niż za zgodą Usługobiorcy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EWA

Właściciel
efortuna@skakanka.com.pl

EVENTY

 

MONIKA

Event Manager
eventy@skakanka.com.pl

tel. 792 423 778

EVENTY

KIDS DAY W BIURZE

 

PATRYCJA

Event Manager
kontakt@skakanka.com.pl

tel. 734 407 694

EVENTY

 

 

ALICJA

Event & Social Media Manager
biuro@skakanka.com.pl

tel. 608 070 149

EVENTY

SOCIAL MEDIA

napisz do nas

animacje@skakanka.com.pl

tel. 537 718 620

RESTAURACJE

URODZINY

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Ola

Skakanka na urlopie 🙂

Zaufali nam: