facebook instagram
x

Zapisz się na nasz newsletter, podaj swój adres e-mail:

Animator gotowy, dzieciaki z głowy!

#jestembojestes, #mojewszystko, #coreczkamamusi #instakids – znacie te hasztagi? Z pewnością tak! Bycie mamą jest cudowne! Nadprzyrodzone moce, które pojawiają się nie wiadomo skąd i nie wiadomo w jakim momencie to z pewnością emocje nie do opisania! Ale nie o tym dzisiaj 😊 Drogie #instamamy (ale i te bardziej analogowe także!) z pewnością marzycie czasem o tym, aby chociaż na chwilę odetchnąć od całego rodzicielskiego zamieszania i znaleźć czas dla siebie? Spokojnie, nie jest to reklama kosmetyków, masaży czy innych drogich usług!

Jesteśmy organizatorami rozrywki dla dzieci, zapewniamy im różne atrakcje w czasie wolnym.  Nie mówimy tutaj o kolejnych, turbo kreatywnych i wyszukanych hiper ekstra zajęciach prowadzonych nietypową metodą w języku chińskim (wiecie o czym mowa 😉) Naszą misją jest uśmiech na twarzy dziecka. Po prostu! Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na wspaniałą i wartościową zabawę, nie zależnie od okazji (czy grafiku zajęć 😉 )! Każde dziecko zasługuje na uwagę, chwilę poświęconą tylko na jego zainteresowania i potrzeby. Nawet jeżeli jest to potrzeba biegania w kółko przez pół godziny 😉 Od tego właśnie jesteśmy! Od 10 lat tworzymy scenariusze zabaw na różnego rodzaju imprezy, od kameralnych domówek, przez rodzinne uroczystości, aż po wielkie, firmowe eventy. W skrócie, zakładamy nasze tiulówki, zmieniamy buty na wygodne, bierzemy głęboki oddech, otwieramy walizkę pełną skarbów, głowę pełną pomysłów… i szalejemy! Animacje dla dzieci mają wiele definicji, przybierają różne nazwy i formy. Naszym zdaniem animacje to 100% uwagi i energii tylko dla dziecka.

Animator to osoba, która przede wszystkim ma wiele pomysłów na to, jak zainteresować dzieci. I to w każdym wieku! Czy wiecie, że większość animatorów wybiera tę pracę nie dlatego, że musi odbyć praktyki, nie dla pieniędzy, nie dlatego że jest to praca dorywcza? Animatorzy sami uwielbiają się bawić! Ich charyzma i energia to coś, co nie pozwala im przysłowiowo usiedzieć w miejscu. Dlatego wkładają w swoją pracę całe serce i całą energię. A jak wiadomo, w pracy z dziećmi niczego nie da się ukryć ani udawać. W pracy z dziećmi zasady są proste: dzieciaki będą się świetnie i swobodnie bawić kiedy i dorośli pokażą im, że mają ochotę na zabawę, że mają dla nich czas i pomysły. Zatrudnienie animatora to zatem nie tylko urodzinowa moda! To nie tylko obowiązkowa opłata na sali urodzinowej. Animator nie jest tylko technicznym pomocnikiem, który podaje tort na urodzinach. Jeżeli zdecydujecie się zatrudnić animatora SKAKANKI otrzymacie gwarancję, że ta osoba poświęci 100% swojego czasu i uwagi Waszemu dziecku. Postawcie się na chwilę w roli Waszego kilkulatka, czy nie jest to świetna idea? Maaaamo, super!!!

A teraz wróćcie na chwilę „na swoje miejsce”. Dzieci rozbawione, szczęśliwe, bezpieczne – czy nie jest to super? TAK! JEST!!! A zatem przejdźmy do konkretów. Kiedy i jak zorganizować animacje?  OTO TYLKO 4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO ZATRUDNIĆ ANIMATORA:

1.URODZINY
Organizacja urodzin, to temat rzeka. Np. o tym jak wybrać lokal pisaliśmy w pierwszym naszym artykule #skoknablog. Zobaczcie tutaj:
http://www.skakanka.com.pl/urodziny-jak-znalezc-idealne-miejsce/

Jesteśmy pewni, że każdy z Was był na przynajmniej jednym przyjęciu urodzinowym. Organizacja kids party to przecież tzw. stały punkt programu w kalendarzu każdego rodzica. Urodziny bez animatora naszym zdaniem tracą sens. Ten dzień jest przecież z definicji wyjątkowy, dlatego i zabawa powinna być tego dnia inna, niż zazwyczaj. Animator – dla dziecka ktoś zupełnie obcy i nowy już na starcie budzi emocje, a szczególnie zaciekawienie.  Nawet dobrze znane zabawy nabierają innego znaczenia, jeżeli „oprawione” są urodzinowymi elementami. Wybieramy temat pod zainteresowania jubilata. Staramy się aby przez cały czas zabawy czuł się wyróżniony, ale przede wszystkim aby cała grupa czuła się z tym dobrze i komfortowo. Dzieci z pewnością docenią uśmiechniętą „ciocię” i jej pomysły, których nie ma na co dzień w przedszkolu, czy szkole.

Jeżeli chcecie zapoznać się z naszą ofertą urodzinową, skoczcie tutaj:
http://www.skakanka.com.pl/urodziny/

 

2. UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Chrzciny? Komunia? Urodziny babci? Zjazd rodzinny? Każda okazja jest dobra, aby świętować! Szczególnie w rodzinnym kalendarzu tych okazji nie brakuje. I jak to na rodzinnych uroczystościach: rozmawiamy, śmiejemy się, dyskutujemy, omawiamy wspólne sprawy, cieszymy się czasem, który ze sobą spędzamy. A ten jak zawsze płynie za szybko! Co w tym czasie robią dzieciaki? Czy tak samo jak dorośli mają co robić?

Jeżeli więc jesteście gospodarzami takiego przyjęcia koniecznie zadbajcie o animacje dla dzieci. Nie musi to być od początku do końca Waszego wydarzenia. A nawet nie powinno tak być. Jeżeli zamówicie animatora na tę samą godzinę, na którą przyszli goście istnieje obawa, że powstanie nie mały chaos. Lepiej zaplanować wizytę animatorów min. 1h po rozpoczęciu spotkania, kiedy na pewno wszyscy dotrą na miejsce, zdążą na spokojnie zjeść, a dzieci oswoić się z nowym miejscem (jeżeli np. organizujecie taką uroczystość w lokalu).

W niektórych lokalach takie animacje dla dzieci są wpisane na stałe w działalność restauracji. Animatorzy przychodzą w odgórnie ustalonych godzinach, i zawsze można to sprawdzić. Np. tutaj:

http://www.skakanka.com.pl/animacje-w-restauracjach/restauracje-w-ktorych-nas-spotkasz/

 

3. INNE OKAZJE
My i wy – ok. Ale jeszcze piątka dzieci do tego? Chyba innym razem. Znacie to? A gdyby tak nasze dzieciaki miały zorganizowaną opiekę? Kogoś, kto z wielką chęcią zabierze ich w podróż rakietą kosmiczną, lub zorganizuje polowanie na dzikie koty? Zatrudnianie animatorów bez okazji to coraz popularniejsza usługa! Najczęściej rodzice dzielą koszty między sobą, dzięki czemu nie jest to wcale ekstremalnie droga sprawa. Na pewno w porównaniu z tym ile możecie dzięki temu zyskać😊

 

4. POGOTOWIE ANIMACYJNE
To naprawdę działa! Nieoczekiwane zmiany planów, problemy z opiekunką do dziecka, wyczerpanie tematów na zabawę, chęć poznania nowego rozwiązania – zatrudnij animatora! Tutaj nie ma znaczenia gdzie i kiedy! Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych, a nasze pogotowie animacyjne stara się pomóc rozwiązać każdą sytuację!

 

A jakie są Wasze doświadczenia w zatrudnianiu animatorów? Czy spotkaliście się z nimi tylko podczas urodzin dziecka? Może znacie miejsca, w których na stałe są organizowane animacje dla maluchów? Korzystaliście kiedyś z „pogotowia animacyjnego”? A może przed Wami wielka, rodzinna uroczystość, np. komunia? Drodzy Rodzice, jesteśmy do usług!


Wróć

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EWA FORTUNA

efortuna@skakanka.com.pl

tel. 784 044 678

WŁAŚCICIEL

ANNA SOŁDYŃSKA

Junior Event Manager eventy@skakanka.com.pl

tel. 792 423 778

EVENTY
PÓŁKOLONIE

MARTA TOMCZUK

Junior Event Manager animacje@skakanka.com.pl tel. 537 718 620

EVENTY
URODZINY
ANIMACJE W RESTAURACJACH

REKRUTACJA

Dołącz do nas!
cda.skakanka@gmail.com

Zaufali nam: