facebook instagram
x

Zapisz się na nasz newsletter, podaj swój adres e-mail:

GALERIA WYBIERZ POMYSŁ NA ZABAWĘ ZORGANIZUJ URODZINY W DOMU

W KRÓLESTWIE Z(NUDZIARZY) – NA RATUNEK KRÓLOWEJ!
Na królewskim dworze zapanowały trudne czasy. Jej Wysokość Maruda od wieków jest niezadowolona, i nic ani nikt nie potrafi poprawić jej nastroju. Swoim smutkiem zaraziła już niemal każdy zakątek zamku i każdego dworzanina. Zwierzęta w królestwie zapadły w leniwy sen, mury zamku pokryły się szarym mchem, i nawet słońce nie ma ochoty ogrzewać zamku swoimi promykami. Kraina Królowej pogrążona jest w wielkim smutku, a jedyną nadzieją na poprawę jej nastroju są specjalni goście, którzy zjeżdżają z różnych stron świata, aby swoimi pomysłami rozweselić królową. Przenosimy się więc w czasie i przestrzeni do odległego królestwa, gdzie na wszystkie dzieci czeka nietypowe zadanie – rozweselić Królową Marudę!

BIEDRONKI POGUBIŁY KROPKI, CZYLI WIELKIE ZAMIESZANIE NA POLANIE
„W poniedziałek bardzo rano
Pierwsza kropka wpadła w siano.
Drugą kropką wiatr we wtorek
Grał w siatkówkę nad jeziorem.
W środę kos dał swoim dzieciom
Do zabawy kropkę trzecią.
W czwartek czwarta z siedmiu kropek
W świat ruszyła autostopem.
Piąta kropka w piątek rano
Wpadła w studnię cembrowaną.
Szóstą kotek wziął w sobotę
I nie oddał jej z powrotem.
A ta siódma przy niedzieli
Spadła w mieście z karuzeli.”

Wiersz Wandy Chotomskiej to nasza inspiracja do zabawy w poszukiwania. Ogłaszamy więc nabór do prawdziwej ekipy do zadań specjalnych! Od uczestników misji poszukiwawczej wymagamy pozytywnego nastawienia, znajomości biedronkowych kropek, oraz umiejętności odnalezienia się
w świecie owadów. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w specjalny wykrywacz kropek i mapę. Tylko dzięki pracy zespołowej uda się odnaleźć wszystkie kropki i uratować skrzydła naszej bohaterki.

JAMNIKI W KOSMOSIE
Stało się! Odnaleziono życie w kosmosie! Jak donoszą najnowsze badania amerykańskich naukowców odnaleziono wreszcie planetę, na której istnieje życie. Badania okazały się szokujące dla całej ludzkości. Na planecie R15/50 mieszkają jamniki. Podobno udało im się stworzyć cywilizację, której wynalazki przewyższają nasze ziemskie osiągnięcia. Na planecie jamników najwyższy budynek sięga chmur, podróże odbywają się dzięki nowoczesnym jamnikolotem, oczywiście korzystają z internetu dzięki któremu już od dawno monitorują próby zdobycia kosmosu przez człowieka. Jak żyją i jak wyglądają jamniki w kosmosie? Czy noszą skarpetki? Czy śpiewają pod prysznicem? I co o nas wiedzą? Wyjątkowa wyprawa objęta jest całkowitą tajemnicą. Wszystko czego dowiemy się podczas ekspedycji zostaje tylko między nami – dzieciakami.

O CZYM ZEBRA MARZY?
NADZWYCZAJNY ZLOT MALARZY
Przyszła zebra do malarza.
– Moja barwa mnie przeraża!
Dłużej już tak być nie może,
Ktoś zapomniał o kolorze!

Chociaż jestem jeszcze mała,
Nie chcę być wciąż czarno-biała.
Wizerunek zmienić muszę,
W czarnych pasach już się duszę

Chcę mieć smugi kolorowe,
Tu niebieskie, tam różowe.
Mam być pięknie ubarwiona,
Jak papuga, nie jak wrona.

Grzywkę proszę na czerwono,
A kopytka na zielono.
Zaś ogonek, choć cieniutki,
W kolorowe chcę mieć nutki.

Z wiersza Hanny Niewiadomskiej łatwo wywnioskować o czym marzy zebra! Ale czy jest to łatwe zadanie? Przekonajmy się o tym podczas Pierwszego Nadzwyczajnego Zlotu Malarzy! Zaproszeni goście wezmą udział w bardzo poważnej debacie pt „Zebra biała w czarne pasy, czy zebra czarna w pasy białe”. Swoje wystąpienie na Zlocie zapowiedzieli już wybitni specjaliści z dziedziny pasologi zwierzęcej, a także przedstawiciele Pingwinów i Kameleonów. Co wyniknie z tej zażartej dyskusji? I do jakich wniosków dojdą uczestnicy Zlotu? Czy uda się spełnić marzenia zebry o kolorowych pasach? Głos (i materiały plastyczne) oddajemy dzieciom!

HANKA SKAKANKA I JEJ ULUBIONA WYLICZANKA
Hanka to bardzo aktywna i rozbiegana dziewczynka. Jej energia jest magiczna i uwaga…. zaraźliwa! W głowie Hanki wesoło podskakują najróżniejsze pomysły na zabawę, mieszając się nawzajem, łącząc i tworząc najdziwniejsze gry! Dlategoz Hanką nigdy nie jest nudno, a jej pomysły porywają do zabawy. Jest tylko jeden mały szczegół: wszystkie zabawy Hanki zawierają w sobie słowa, które zawsze się rymują! Niektóre z nich połączone są z pokazywaniem, inne z tańcem, a jeszcze inne służą tylko do odliczania czasu. Zapraszamy więc do świata rymowanek i wyliczanek, który odkryje przed Wami Hanka Skakanka. Może uda nam się stworzyć nawet własną rymowankę?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EWA FORTUNA

efortuna@skakanka.com.pl

tel. 784 044 678

WŁAŚCICIEL

MARTA SUSZYŃSKA

Junior Event Manager
marta@skakanka.com.pl

tel. 796 373 170

EVENTY

MARTA TOMCZUK

Junior Event Manager
animacje@skakanka.com.pl
tel. 537 718 620

URODZINY
ANIMACJE
W RESTAURACJACH

JOANNA FLORES

Skakanka na urlopie 🙂

PAULINA KOWALIK

Skakanka na urlopie 🙂

REKRUTACJA

Dołącz do nas!
cda.skakanka@gmail.com

Zaufali nam: