facebook instagram
x

Zapisz się na nasz newsletter, podaj swój adres e-mail:

Animatorzy (się) prezentują!

W branży animacyjnej nadal mamy do czynienia z brakiem znajomości podstawowych zasad. Wszystkie chwyty dozwolone! Kiczowate, chińskie stroje, ręcznie robione i piękne przebrania, ale odstające od reszty, znalezione w ciucholandzie pierwsze lepsze kiecki, które po prostu są kolorowe, znalezione w wypożyczalni stroje ale za małe, lub za duże, dziwne peruki, krzykliwe, rażące kolory – co mówi nam taki zestaw? Co może robić osoba, która ma na sobie jeden z wymienionych elementów? Czy nie macie czasem wrażenia, że NIC? A może dużo i za dużo, i nawet nie wiecie od czego zacząć?

czytaj więcej

TOP LISTA ZABAWEK (DLA) ANIMATORA

Rzucaliśmy, dotykaliśmy, przestawialiśmy, układaliśmy, rozkładaliśmy, przesypywaliśmy… przetestowałyśmy każdą zabawkę, która wpadła nam w ręce! Bawiliśmy się jak dzieci! Czyli najlepiej 😊 KIDS TIME to dla nas – organizatorów dziecięcych imprez kopalnia nie tylko  „sprzętu”  (mówiąc roboczo) ale i pomysłów na wykorzystanie ich w animacjach! Które marki zrobiły na nas największe wrażenie? Które zabawki z pewnością włączymy w nasze eventowe działania? Oto nasza TOP LISTA ZABAWEK – OKIEM ANIMATORA 😉

czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę wybierając agencję eventową dla dzieci?

Jak odnaleźć się w świecie dziecięcych eventów? Czy branża dziecięca jest częścią eventowej społeczności? Czy rządzi się jednak swoimi prawami? A wreszcie na co zwrócić uwagę wybierając agencję eventową dla dzieci? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym tekście.

czytaj więcej

Akcja Nawigacja – DZIECI + RESTAURACJA #1

Często pytacie nas – dokąd wybrać się na obiad z dzieckiem? Którą restaurację wybrać? Gdzie są animacje dla dzieci? To idealny przykład tego, jak bardzo animacje dla dzieci stały się popularne, modne, ale przede wszystkim potrzebne! Chyba nikogo dzisiaj nie dziwi, jeżeli lokal gastronomiczny opisuje się jako „przyjazny dzieciom”. Co to właściwie znaczy? Jak wybrać te najlepsze? I czym się charakteryzują? Oto nasza akcja nawigacja  – czyli kilka porad, na co zwrócić uwagę decydując się na wyjście z dziećmi do restauracji. Gotowi? Startujemy!

czytaj więcej

Animator gotowy, dzieciaki z głowy!

Drogie #instamamy (ale i te bardziej analogowe także!) z pewnością marzycie czasem o tym, aby chociaż na chwilę odetchnąć od całego rodzicielskiego zamieszania i znaleźć czas dla siebie? Spokojnie, nie jest to reklama kosmetyków, masaży czy innych drogich usług!

OTO TYLKO 4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO ZATRUDNIĆ ANIMATORA!

czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EWA FORTUNA

efortuna@skakanka.com.pl

tel. 784 044 678

WŁAŚCICIEL

MARTA SUSZYŃSKA

Junior Event Manager
marta@skakanka.com.pl

tel. 796 373 170

EVENTY

ANNA SOŁDYŃSKA

Junior Event Manager
eventy@skakanka.com.pl

tel. 792 423 778

EVENTY

MARTA TOMCZUK

Junior Event Manager
animacje@skakanka.com.pl
tel. 537 718 620

URODZINY
ANIMACJE
W RESTAURACJACH

JOANNA FLORES

Skakanka na urlopie 🙂

PAULINA KOWALIK

Skakanka na urlopie 🙂

REKRUTACJA

Dołącz do nas!
cda.skakanka@gmail.com

Zaufali nam: