Zapewniamy dobrą zabawę i uśmiech na dziecięcych buziach.

ORGANIZACJA EVENTÓW

Wiemy co zrobić by przyjęcie było czymś niezapomnianym dla wszystkich dzieciaków.

Oferta skakanki

Poniżej przedstawiamy Państwu zaledwie kilka przykładów, tematycznych imprez dla firm, organizowanych przez Centrum Dziecięcej Aktywności SKAKANKA

W FABRYCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W okresie Świąt Bożego Narodzenia nasi animatorzy mają misję specjalną – pomoc Świętemu Mikołajowi. Każde dziecko może poczuć się naprawdę wyjątkowo, ponieważ zostanie zaproszone do fabryki Świętego Mikołaja. Będzie więc okazja podejrzeć największe tajemnice wyrabiania i przygotowywania gwiazdkowych prezentów. Pod czujmy okiem elfów – animatorów będziecie mogli spróbować swoich sił np. w ozdabianiu kartek świątecznych, dekorowaniu ozdób choinkowych. Eventy mikołajkowe to jedna z perełek w naszej ofercie. .

TRADYCJA – FOLKLOR - ANDRZEJKI

To hucznie obchodzone w Polsce święto pragniemy zaproponować w prawdziwie folkowej oprawie! Zadbamy zarówno o dekoracje sali, jak i stroje animatorów. Folklorystyczne motywy będą nam towarzyszyć na każdym kroku, aby przypominać nam o rdzennym charakterze Andrzejek, które od zawsze kojarzą nam się z wróżbami, przepowiedniami, wywodzącymi się z ludowych wierzeń i tradycji. Pragniemy podkreślić to, co z tej tradycji wyłania się najpiękniejszego, najbardziej kolorowego i najprzyjemniejszego dla zabawy. Dlatego na wszystkie dzieci czekać będzie szereg atrakcji, min. folkowe warsztaty plastyczne, starodawne wróżby, zajęcia twórcze oraz kilka wyjątkowych wydarzeń jak np. spotkanie ze szczudlarzami.

 

DZIEŃ DZIECKA

Śmiało można powiedzieć, że Dzień Dziecka to najważniejsze wydarzenie w całym roku! To dzień pełen radości, uśmiechów, prezentów i niespodzianek. Chcemy aby dokładnie tak zapamiętały go dzieciaki, uczestniczące w naszej zabawie. Przygotowujemy więc różnorodne atrakcje, które wciągną wszystkie dzieci, nie zależnie od wieku, prowadzimy zabawy familijne, w które mogą zaangażować się zarówno dzieci jak i ich rodzice. Jesteśmy w stanie zamienić każde miejsce w wyjątkową krainę pełną zjeżdżalni, dmuchanych zamków, uśmiechniętych od ucha do ucha animatorów gotowych porwać do wspólnej zabawy każdego! A propos niespodzianek! Co powiecie na wizytę magika lub pokaz ogniowy?

HALLOWEEN

Cukierek albo psikus! Ta amerykańska tradycja już dawno dotarła do Warszawy. Halloween stało się hucznie obchodzonym świętem, pełnym szalonych przebrań, masek, kolorowych dekoracji i dobrej zabawy. Do takiej właśnie zabawy zaprasza Skakanka! Zapraszamy do udziału w zakręconej interaktywnej grze, w której uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorodnymi zagadkami i zadaniami. Czy uda im się wykonać wszystkie zadania i sprawdzić swój „poziom straszliwości”? Czy uda im się zdobyć cukierki ze wskazówkami, czy tylko psikus? To trzeba będzie zobaczyć!

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO

To podróż po muzycznych zakątkach świata! Podczas naszej zabawy animatorzy nauczą Was brazylijskiej samby, cza czy, salsy, hawajskiego tańca hula, ale nie zabraknie też innych mniej znanych tańców, np. tańca robotów albo tańca limbo. Czy mówią Wam coś te nazwy? Jeżeli nie, to świetny powód do tego aby razem z nami urządzić bal karnawałowy. Nasze karnawałowe szaleństwa taneczne przeplatamy konkursami i zabawami ruchowymi, pokazami naukowymi lub cyrkowymi, spektaklami tanecznymi i teatralnymi. Czyli jak to w karnawale – do wyboru, do koloru! Dla mniej roztańczonych przygotujemy specjalne warsztaty np. tworzenia weneckich masek.

AFRIKA SHOW

Zapraszamy w prawdziwą podróż na odległy i tajemniczy kontynent! Afrika show to podróż która rozgrzeje Was i doda pozytywnej energii! Poznamy jej mieszkańców, którzy zaproszą do wspólnego śpiewu, tańca, gry na instrumentach afrykańskich, czy też tworzenia własnej maski inspirowanej etnicznymi wzorami. Podczas tego spotkania nauczymy Was afrykańskich pieśni, gry na bębnach, zrobimy etniczną biżuterię. Na piknikach w plenerze okolica na czas trwania eventu zostaje zaczarowana dekoracjami na wzór wioski afrykańskiej. Jesteście gotowi na egzotyczną przygodę?

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

To najbardziej magiczne wydarzenie jakie można sobie wymarzyć! Kraina Czarów to temat wyjątkowy i oryginalny, dlatego nasi animatorzy stają na głowie aby wyczarować super zabawę! Na życzenie uczestników możemy zaprosić na bal specjalnych gości np. iluzjonistę albo mały teatrzyk. Bal w Krainie Czarów możemy zorganizować dla setek dzieciaków podczas dużego eventu, ale także w kameralnym gronie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie.

Kontakt

Paulina Lisik
+48 792 423 778
paulina@skakanka.com.pl