Zapewniamy dobrą zabawę i uśmiech na dziecięcych buziach.

ORGANIZACJA EVENTÓW

Wiemy co zrobić by przyjęcie było czymś niezapomnianym dla wszystkich dzieciaków.

O nas - Kim jesteśmy

Centrum Dziecięcej Aktywności „Skakanka” powstało z myślą o spełnianiu marzeń naszych najmłodszych przyjaciół. Pragniemy sprawić aby te wyjątkowe dni, takie jak urodziny, bale karnawałowe, wizyty Św. Mikołaja były radosnym i niezapomnianym przeżyciem. Zapewniamy dobrą zabawę i uśmiech na dziecięcych buziach.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Ewa Fortuna - właściciel

Ewa Fortuna - właściciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego. Podczas studiów zdobyłam wiedzę i umiejętności, które mogę wykorzystać w trakcie prowadzenia zajęć i zabaw dla najmłodszych. Od wielu lat pracuję z dziećmi, znam ich potrzeby i wiem jak wywołać u nich uśmiech i radość. Moja praca sprawia mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe moje serce. W życiu najważniejsze jest to aby kochać to co się robi, a ja to kocham.

Nasi animatorzy

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Monika Piechota

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”
Phil Bosmans

Jestem absolwentką Akademi Pedadagogiki Specjalnej im M. Grzegorzewskiej. Od 10 lat pracuję w przedszkolu, a od 2 lat współpracuję z Centrum Aktywności Dziecięcej „Skakanka” jako animator zabaw urodzinowych. Praca z dziećmi to moja pasja, każde spotkanie z nimi to wielkie wyzwanie i przygoda. Uwielbiam ich roześmiane buzie i niesamowitą ciekawość świata. Ukończyłam wiele kursów i warsztatów /Pedagogika zabawy, Edukacja przez ruch, Kinezjologia edukacyjna, arteterapię, muzykoterapię, bajkoterapię, organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży/ z których czerpię inspirację do tworzenia kolejnych twórczych i ciekawych zabaw dla dzieci.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Magdalena Borowiecka

Magdalena Borowiecka

UkończyłamI i II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderweskiego w Białymstoku na wydziale Rytmiki, co przygotowało mnie do pracy z dziećmi pod kątem pedagogicznym oraz metodycznym. Prowadziłam zajęcia umuzykalniające oraz rytmikę zarówno w prywatnych przedszkolach jak i państwowych placówkach kulturalnych. Od 2009 roku współpracuję z Centrum Dziecięcej Aktywności Skakanka.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Gabriela Szafarska

Klaudia Wiśniewska

Ukończyłam studia z antropologii kulturowej, obecnie studiuję edukację artystyczną ze specjalnością arteterapia. Pracuję z dziećmi jako instruktor zajęć artystycznych oraz trener efektywnej nauki. Dzieci zarażają mnie pasją do życia oraz wrażliwością, która powoduje zachwyt nad otaczającą rzeczywistością. W mojej pracy inspiruję do twórczego rozwoju.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Paulina Lisik

Paulina Lisik

Z wykształcenia jestem psychopedagogiem kreatywności. Od kilku lat pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc rozmaite treningi, warsztaty oraz organizując eventy. Pracuję także jako wychowawca na koloniach i obozach, starając się popularyzować naukę nie tylko wśród najmłodszych zwiedzających. Jestem związana z „Odyseją Umysłu” - programem edukacyjnym promującym twórcze myślenie oraz twórcze rozwiązywanie problemów, gdzie sędziuję problemy spontaniczne. Jednak najciekawszym doświadczeniem jakim mogę się pochwalić był projekt Human Rights Caravan w ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS) gdzie przez dwa miesiące pracowałam w Gruzji promując prawa człowieka, podróżując z miasta do miasta po całym kraju. Tak, podróże to zdecydowanie moja pasja. Te duże jak po Kaukazie, ale i te małe po Warszawie, choćby do teatru.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Hejj

Kinga Hejj

Jestem studentką III roku pedagogiki na specjalizacji animacja społeczno-kulturowa, na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Z dziećmi pracuję od kilku lat, a moja przygoda w Skakance rozpoczęła się w 2009r. i ciągle przynosi mi nowe wyzwania i radości. Uwielbiam patrzeć jak dzieciaki garną się do zabawy podczas urodzin, które przygotowuję. Ich uśmiech i zadowolenie są dla mnie największą nagrodą i motywują mnie do ciągłego doskonalenia się. W pracy z dziećmi daję z siebie 100% możliwości bo sprawia mi to ogromną satysfakcję.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Sawicka

Kinga Sawicka

Jestem zawsze uśmiechnięta i wesołą logopedką. Ze Skakanką współpracuje od ponad 2 lat. Do każdego zadania podchodzę z zapałem i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uwielbiam malować buzie i skręcać zwierzątka z baloników. Uśmiech dziecka jest dla mnie najcenniejszą zapłatą.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

 


[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]
Edyta

Edyta Rydzyńska -Kosuń

Jestem studentką Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania specjalność Seksuologia i Psychoterapia. Rozumiem jak ważny jest rozwój dziecka, zabawa jest świetną formą terapii. Aktywność rozwija umysł i ciało a przede wszystkim sprawia wiele radości. A co może być piękniejsze niż szczęśliwe dziecko? Mam doświadczenie w pracy z dziećmi Z Domu Dziecka, a prywatnie od niedawna sama zostałam mama więc wiem, co to znaczy odpowiednie podejście do dziecka. Chociaż w Skakance stawiam pierwsze kroki to ze swojej strony zapewniam ze ze mną nie można się nudzić

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

 


[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Sawicka

Ewa Husarzewska

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz animatorem społeczno-kulturowym. Swoją przygodę ze światem dziecka zaczełam kilka lat temu jako wychowawca i kierownik kolonii. Wtedy zostałam zaproszona do świata zabaw dzieci. Uwielbiam pracować z dziećmi, ich pomysłowość i ciekawość świata motywuje do wymyślania nowych zabaw i gier. Moją pasją są podróże te małe i te duże. Dla dzieci prowadzę wycieczki i spacery po Warszawie

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Sawicka

Ewa Pielacińska

Z wykształcenia jestem animatorem i menadżerem kultury dlatego na co dzień pracuję w jednym z warszawskich teatrów. Teatr to moja pasja jednak to praca z dziećmi pozwala mi się rozwijać i spoglądać na świat pozytywnie. Dzieci uświadamiają mi jak ważny jest uśmiech i utwierdzają w przekonaniu, że robię coś ważnego. Poza teatrem spotkać mnie można w warszawskich szkołach gdzie prowadzę eko plastykę oraz zajęcia teatralne, natomiast w wakacje nudę zabijam wyjeżdżając na letnie warsztaty oraz obozy jako animator.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Sawicka

Małgorzata Muszyńska

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, specjalności psychopedagogika kreatywności. Kontynuuję naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, wykonując swoją pracę staram się zawsze działać kreatywnie. Mam głowę pełną pomysłów. Lubię nowe wyzwania. W pracy staram się przekazywać swoje pozytywne nastawienia do otaczającego świata, czerpać naukę z każdego spotkania z ludźmi, rozwijać już zdobyte umiejętności i uczyć się nowych. Ciekawi mnie spojrzenie na świat z pozycji dziecka- jest to tak niepowtarzalne i fascynujące przeżycie możliwe dzięki mojej pracy…

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kinga Sawicka

Joanna Dzik

Ukończyłam filologię klasyczną i kulturę śródziemnomorską na Uniwersytecie Wrocławskim, a obecnie studiuję archeologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem pozytywnie nastawioną do świata i ludzi osobą, odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzę do powierzanych mi zadań. Współpracowałam przy organizowaniu projektów dla dzieci i młodzieży związanych z edukacją rówieśniczą i propagowaniem zdrowego trybu życia. Interesuje mnie edukacja międzykulturowa, którą uważam za bardzo istotny element w zmieniającym się obrazie naszego społeczeństwa. Wolnych chwilach lubię pić kawę i czytać książki w różnych częściach świata.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]
Kinga Sawicka

 

Emilia Stokowska

Od czterech lat jestem studentką filologii polskiej (spec. pedagogiczna) na Uniwersytecie Warszawskim. Zaskoczenie w oczach mojej grupy na szkółce kajakowej, kiedy okazało się, że w chińczyka można grać na plaży, bez sprzętu albo radość siedmiolatki, która "miała najlepsiejsze wakacje w życiu" nie pozwalają porzucić animacji dzieci. Mam nadzieję, że czas spędzany ze Skakanką to dla najmłodszych taka chwila wakacji.

[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

 


[ ! tej linii nie wolno kasować ! ]

Kontakt

Paulina Lisik
+48 792 423 778
paulina@skakanka.com.pl